| alexsaxx2323 a întrebat:

Merita sa achizitionez Iphone x SH? Totusi putin prea scump
Sau mai bine sa raman in continuare la s6 edge.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai banii ăia de dat, merită, îi emoționezi pe toți ce ce te văd cu el in mână

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deoarece poate fi blocat in iCloud(sau furat) si dai banii degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea, mai bine îți achiziționezi un telefon IPhone XR de 64GB, care costa 3.999, 99 de lei adică 4 milioane în bani vechi. Un telefon IPhone X costa 44 de milioane, iar IPhone XR este mai accesibil la preț, mai bun, mai performant. Sper să faci alegerea potrivita, acum poti intra pe EMAG si sa le compari între ele. Salut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

40 de milioane*, scuze

| gothicbat a răspuns:

Dacă-ți permiți și-ți place achiziționează-l, dacă nu, rămâi la telefonul pe care-l ai.
Depinde de preferințele tale și de cât îți permite bugetul.

| Anonim1900 a răspuns:

Iphone x sh e mai scump decat tine sau s6 este mai ieftin decat tine?

| alexsaxx2323 explică (pentru Anonim1900):

Cred ca ai mancat stricat