| Zuzumilk26 a întrebat:

Merita sa iau Samsung galaxy fold de la quickmobile la 10000 de lei. Sau sa iau s10 plus?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar boss, ai sa fii cel mai tare din parcare

| Kevinn2000 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stii pentru ce iti trebuie un asemenea telefon... Daca il cumperi doar ca sa vada prietenii tai ca ai un telefon scump, iar tu folosesti doar Facebook, Youtube, Instagram si aplicatii de genul care se pot folosi si pe un telefon de 300 de lei, mai bine iti iei unul mai ieftin, sa zicem la 1.000 de lei sau 2.000.
Eu zic ca nu merita sa cumperi un telefon atat de scump. Nu cred ca o sa te ajute mai mult ca un telefon la 1.000-2.000 de lei, cel putin asa e in cazul meu. Eu am un Huawei P8 lite de aproape 3 ani si inca merge destul de bine.

| Zuzumilk26 explică (pentru Kevinn2000):

Mie imi trebuie un telefon cu un ecran mare, baterie mare si sa ma tina 3-4 ani.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Daca nu ai nevoie de el neaparat nu il lua.
Dar daca vrei sa fi jm3k3r il iei.

| AndreiFTW1 a răspuns:

Nu recomand, are un prieten si a spus ca in primele 10 minute de cand l-a folosit s-a indoit la jumatate, a incercat sa il trimita la service dar l-au refuzat, slaba calitate si personal nesatisfacator! Nu recomand!