| Zuzumilk26 a întrebat:

Am o intrebare. Ce sa fac, sa imi iau un galaxy Fold sau Un Samsung S10 Plus cel din Ceramica si un Note 9?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

In general din ce am observat, prima generatie dintr-un produs special are buguri si probleme care se rezolva ori in a doua generatie ori se anuleaza cu totul tipul acesta de produs.Eu as zice sa iei un S10 Plus si un Note 9 si sa astepti a doua generatie de galaxy fold cand deja o sa se descopere problemele acestui tip de telefon si o sa se rezolve.

1 răspuns: