| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Mi.am blocat telefonul, uitandu.mi parola si incercand de mai multe ori.Nu aveam wi.fi`ul activat,iar acum nu am net, pentru a intra in contul google.Am inteles ca trebuie sa intru in meniu RECOVERY dar... nu merge absolut deloc. Va rog frumos, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Poate gresesti combinatia de taste. Intai spune-ne ce telefon ai, si dupa vedem daca gasim si o solutie.

| eviltwinnn a răspuns:

Spune si tu ce telefon ai...
Asta a mers la mine:
"apăsați lung pe butoanele Volum redus și Volum mai mare și apoi apăsați lung pe butonul de pornire simultan, până când telefonul se deschide"

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Mare scofala eu mi-am bloca telefonul de 20 de ori laughing Cum am rezolvat? Eu m-am dus la o firma numita Pranconex parca si acolo mi l-au deblocat. Doar ca mi-au scos toate datele din el ca si cum abia acum l-as fi cumparat pentru ca numai asa ar fi mers tell-ul. Fa si tu la fel. Crede-ma alta solutie nu aiwinking funda? puppy dog eyes