| Marius1789 a întrebat:

Mi-am cumpărat azi un Galaxy S5 şi am pus un card de 16 Gb. Acum Cum fac ca jocurile să se instaleze pe el (card)?

5 răspunsuri:
| GabrieloKg a răspuns:

Sincer sa iti spun nu merge ca jocurile sa se instaleze me card mai ales la Samsung, mai e o varianta cu Clean Master dar nu stiu ce sa zic incearca, daca nu te incanta exista un program care muta fisierele de mare capacitate in card(nu stiu cum se cheama daca aflu iti zic)

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Jocurile se instaleaza automat pe card...cand nu o sa mai ai spatiu pe el se vor stoca in memoria telefonului... sper ca te-am ajutat. funda?

| Marius1789 explică (pentru Minnie_Kitty_1999):

Mie imi ocupa din memoria telefonului.

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Du-te la setari, apoi dai stocare si trebuie sa fie bifata stocare card.