Întrebare recomandată | Stoica_Mihai_2001 a întrebat:

Mi-am încărcat cartela duminică cu 5e...și acum nu mai am minute...Ce are?

4 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Probabil nu ai reactivat extraoptiunea.

| alexsneks22 a răspuns:

Cand ai incarcat cartela, probabil ai uitat sa activezi extraoptiunea, si ai consumat din acei 5Euro.

Pentru a incarca, dai sms la 123, cu textul 5. Asta mi se pare cel mai convenabil, 6GB de net, minute si sms nelimitate, etc.
SAU, uite altceva - https://www.telekom.ro/oferte-cartela-telekom/

| Tamari123 a răspuns:

Nu ai activat sau reactivat o extraoptiune si s-a consumat creditul pana acum?

| Tamari123 a răspuns (pentru Tamari123):

Am pus semnul intrebari din greseala?