| kittyBast a întrebat:

Mi-am incarcat telefonul cu minute si dupa nici 2 zile m-am trezit ca nu mai am nimic
si nu e pentru prima data cand mi se intampla
voua vi s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai incarcat cu minute si spune-le.
A patit si un prieten numai ca el nu a bagat codul de reincarcare si a mers tot 2 zile.
Esti sigur ca ai bagat si codul de reincarcare?

| Doηηa a răspuns:

Nu.

| Saveluc a răspuns:

Ok. ai intampinat aceasta Problema. Sunt cateva variante la care ma face sa gandesc.
- 1. Cand ai incarcat creditul fa imediat o optiune fara a suna pe careva. (ceea ce nu ai facut).
- 2. Il trimiti pe careva sa iti faca reincarcare pe numarul tau de la aparate din statie? (poate isi incarca pe numarul lui)
- 3. Incearca sa iti schimbi numarul de telefon. (daca nu merge niciuna din cele doua puncte "1 si 2")

| CrawL a răspuns:

Dupa ce ti-ai reincarcat ai inceput sa suni si sa dai mesaje? Daca ai facut asta e clar ca ti s au terminat nu ti ai luat optiune cu minute tu direct ai inceput sa suni logic ca a inceput sa ti ia din euro.

| Ștrumfița a răspuns:

Du-te la magazinul respectiv și întreabă-i.