| qxLupu a întrebat:

Mi-am instalat call of duty online pe telefon Samsung Galaxy A70 si de cand l-am instalat o data la 2-5 meciuri imi apare display negru, pot sa umblu pe el orbeste cum s-ar spune doar ca nu se vede nimic din ceea ce fac in joc. E singurul joc, care imi face probleme, am altele si mai mari care consuma resurse la greu si nu mi se intampla, am cautat pe n site-uri si nu am gasit problema, am incercat tot ce am putut, un prieten cu Samsung galaxy A71 pateste acelasi lucru ca mine, dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Vezi dacă poți schimba rezoluția jocului în setările din joc și pune o rezoluție mai redusă.