| monski a întrebat:

Mi-am luat o folie de sticla pentru Iphone 8 insa nu imi acopera tot ecranul. Sigur e pentru telefonul meu, insa nu inteleg de ce nu acopera chiar pana in margini. Ramane un spatiu mic de pana in 0, 5 cm. Eu caut ceva care sa acopere tot. Acelasi model de folie am si la un alt telefon, un Iphone 6. Nu reusesc sa gasesc una care sa acopere tot ecranul, fara acele margini. Se gaseste asa ceva?

Răspuns Apreciat de Editori
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Majoritatea protectiilor pentru ecran din sticla pentru orice dispozitiv iphone nu au o acoperire integrala si da, se pot gasi pe unele site-uri online spre exemplu:

https://www.emag.ro/......DCVL89BBM/