| Anonim445zzz a întrebat:

Mi-am pus pe telefon(Samsung galaxy mini)tv si nu stiu cum sa ma uit imi trebuie un link daca da imi puteti da? daca trebuie altceva ziceti-mi ce

Răspuns Câştigător
| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Doamne ajuta! http://www.m.etvonline.ro/ pe adresa asta gasesti niste posturi si daca nu merg scrie pe google asa:,, programe tv online" si daca nu merg nici alea iti traba ceva pogram de redare a lor de obicei mai scriu acolo ce program iti traba dar cam FLASH PLAYER-ul, SopCast astea iti traba