| FeriCelMaiŞmecherMafiot a întrebat:

Mi-am reîncărcat cartela de la Orange şi nu pot da mesaje,am schimbat şi telefonul, dar tot nu merge. Există vreun număr la care pot suna? Ce pot face?
(am opţiunea cu 2000 de minute si sms..lala)

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Verifica daca setarile sunt efectuate corect. Aici gasesti mai multe detalii : http://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eventual, poţi suna la Serviciul Clienţi - vezi detalii la linkul oficial :
http://www.orange.ro/prepay/clienti-ro.html

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SMS-urile sint numai in retea. Daca tu vrei sa trimiti in alta retea, nu poti, iti trebuie credit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai umblat la setarile din mesagerie. Intra la mesaje- setari mesaje-mesaje text

| Katynca_Katy_1983 a răspuns:

Am patit-o si eu dar inainte puteai?

Răspuns utilizator avertizat