| POWERrR420412 a întrebat:

Mi-am resetat telefonul(S4 mini) si dupa l-am inchis ca uitasem sa bag cardul si cand am vrut sa il aprind mi-a intrat in download mode si nu pot sa il mai aprind. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Reseteazal iar daca nu merge e o problema software trebuie sa ii bagi androidul iarasi (du-te la un centru gsm daca nu stii ) e undeva la 25-40 lei

| POWERrR420412 explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Acum cand actualizez aplicatia google imi da com.android.systemui s-a oprit

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru POWERrR420412):

E ceva cu soft-ul e un virus ceva du-te la gsm si bagai androidul iarasi se va rezolva (incearca totusi sa-i faci niste actualizari, ai la setari -despre telefon parca asa si dai la actualizari vezi ceti spune)