| TeDrqq a întrebat:

Mi-am scapat telefonul cu fata in jos pe gresie, ecranul nu s-a spart, insa touch-ul face figuri, adica apas intr-un loc si el actioneaza in altul, intrebarea mea e daca il duc la garantie il vor repara? Adica tinand cont ca telefonul e nou si nu are nicio zgarietura isi vor da seama?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va trebui sa platesti reparatia, defectiunea fiind din vina ta. Pot sa-si dea seama de aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl vor repara pe banii tăi.
Oamenii ăia înainte să îți repare device-ul îl vor inspecta. E foarte simplu să îți dai seama că un display este spart.

| GaboruXXL a răspuns:

Nu o sa iti acopere garanitia ecranul spart deoarece tu l-ai stricat! Trebuie sa platesti pe cineva sa ti-l faca! Te ajunge undeva pe la 120Lei! Stiu e cam mult! Funda?