| lynes a întrebat:

Am un telefon Htc Wildfire s,si azi, l-am scapat pe gresia si s-a spart ecranul, a 2 a oara.
Ultima data am dat 2 mil jum,pentru un ecran nou si touch screen.
Acum,nu mai vreau sa mai dau atata,vreau sa il dau asa,cu totul,si sa imi iau unul nou. Unde credeti ca l-as putea da,adica,o sa mi-l ia cineva asa,cu ecranul spart? telefonul e foarte bun,merega excelent inainte,dar acum, cu ecranul spart.
Daca i-ar schimba ecranul, ar fi ca nou.Credeti ca cineva l-ar lua, sau l-as putea da?

3 răspunsuri:
| passarisMB a răspuns:

Cu siguranta nu o sa-l dai.la banii aia care ii da pe ecran mai pune ceva banuti si isi i-a unul nou.incearca la service de telefoane poate ti-l ia pe o suma modica pentru piese. Funda daca te ajuta cu ceva ideea meabig grin

| Cristinelllllllllll a răspuns:

Bravo laughing Si eu am tot wildfire s si ieri mi s-a spart ecranu' laughing

| Andrei_Constantin_1986 a răspuns:

Il cumpar eu cu 100 de lei