| anastasia907 a întrebat:

Mi s-a furat acum cateva zile telefonul cu cartela in el. Imi pot reface cartela? Trebuie sa o inchid mai intai pe cealalta veche? ce trebuie sa fac? cat m-ar costa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate recupera numarul furat, 10 lei costa fara credit in ea si nu uita sa dai codul IMEI la fabricant prin internet le trimiti un e-mail in caz ca mai ai cutia telefonului iti apare codul IMEI lipit asa odata trimis hotul nu mai poate folosi telefonul tau niciodata, va ramane blocat in permanenta.

| anastasia907 explică (pentru mgtow):

Si ce ar trebui mai exact sa le spun respectivilor de la Vodafone?

| mgtow a răspuns (pentru anastasia907):

Ti s-a furat telefonul si vrei sa recuperezi numarul pierdut le zici care e si iti face o cartela noua

| anastasia907 explică (pentru mgtow):

Multumesc frumos:*

| HidroGeNn a răspuns:

Daca aveai cartela de la Orange te duci la ei la reprezentanta si te costa 5 lei sa recuperezi agenda sau chiar toata cartela cu alt numar cred numai stiu exactc a am avut problema asta acum ceva timpwinking