| Ionuț_Angliță_1998 a întrebat:

Mi s-a furat telefonul, ma poate ajuta cineva in afara de adroid manager, politie si camerele de luat vederi care nu-si dau interesul? Este vorba de un s6 cu IMEI:357011/07/336412/3 am factura si cutie absolut tot de la el, va multumesc!

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca aveai internetul activat atunci ti-l puteai gasi usor.
Asa nu prea cred... Politia nu te ajuta?

| Ionuț_Angliță_1998 explică (pentru Pool77):

L-am luat abia de o luna si am avut locatia pornita si l-am blocat prin android manager dar politia nu-si prea da interesel frate

| Pool77 a răspuns (pentru Ionuț_Angliță_1998):

Asa e ea. Daca era telefonul lui, chiar si daca era un Ace 4 tot il cauta ca na are cunostinte.
Vezi logheaza-te pe google, si poate ti-l gasesti.
Apropo, cum ti l-au furat?

| Ionuț_Angliță_1998 explică (pentru Pool77):

Din buzunar la munca cand imi faceam treaba, buzunarul unei veste