| creata201011 a întrebat:

Mi s-a stins telefonul deodată, apoi când l am băgat la încărcat îmi tot apărea și dispărea sigla de la Apple, iar dacă încerc sa îl aprind când nu e conectat la încărcător, nu merge. Țin sa adaug ca in ziua din care a început sa facă așa am primit un mesaj gol de la un număr cu mai mult de 15 cifre.

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Si cica la iphoneuri nu se antampla uite ca si iphone urile se strica cateodata.

| GHoST013 a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa incarci telefonul cu alt incarcator. Daca nici asa nu merge poti merge la un service GSM sau la un service Apple autorizat sa-ti dea o diacnosticare si o rezolvare.

| KEiGHT a răspuns:

Fa-i resetrare de Hard, gasesti video pe yt!

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Conecteaza-l la PC si intri in Itunes si da-ti reset