| ReignForest a întrebat:

Mi se mișcă telefonul Samsung a 51 foarte greu. Când intru într-un joc îmi apare că magazin play sau lansatorul UI nu răspunde. Uneori când intru într-un joc mi se închide ecranul și rămânr negru, iar dacă apăs pe butonul lateral ca să deschid ecranul(să îl aprind) merge după mai multe încercări.Și la baterie se descarcă cam repede de exemplu dacă e 100% și activez wi-fi se face 99, iar dacă mă uit la ceva, în 5-6 minute e deja 95%.

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Simplu. E vina procesorului. Nu ai cum să rezolvi asta. Poate doar cu o utilizate mai moderată.