| drodu94 a întrebat:

Am fost sunat de un numar 0372xxxxxx de multe ori dar nu puteam sa raspund si am incercat sa sun inapoi dar se inchide apelul automat inainte sa sune. Am cautat numarul pe google si imi returneaza ca fiind nesigur si nu imi returneaza nicio alta informatie. Stie cineva ceva legat de problema?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

E un numar de Vodafone fix. Probabil ceva firma (banca, firma de telefonie sau de asigurari, etc.) care vor sa iti vanda ceva. Daca au interes te vor gasi.