| Girly97 a întrebat:

Neata, caut numele primului meu telefon Nokia, cred ca a fost lansat in 2004 daca nu ma insel si era destul de primitiv. Nu stiu foarte multe despre el din pacate. Stiti cum se numeste acest telefon al copilariei multor romani de varsta mea?

7 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

3110?
sau banana din matrix 8110?

| anonimg a răspuns:

Cauți aici după imagine: https://www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php
Sunt așezate oarecum în ordinea (descrescătoare) apariției lor.

| Vântulalb a răspuns:

Era destul de primitiv!
Dar ce modern era atunci! Nu-i asa? Era ultima aparitie pe piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În 2004 erau telefoanele alea Nokia cu becuri pe laterale și camera bună la vremea aia
Când scoteai unul din ăla erai cineva mai ales la școală
După ele știu că eram emoționat de telefoanele Sony walkman cu mp3
Mi se părea ireal la vreme aia sa cânte telefonul asa clar
În 2004 erau și multe Nokia 1100 oamenii le foloseau pe rupte ca au fost foarte bune

| Girly97 explică (pentru Zuzu1991):

Din pacate nu...

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Asa este, fiind primul meu telefon m-am indragostit de telefoanele Nokia!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nokia 3510 a fost lansat in 2004