| best1people a întrebat:

Nokia 930, am inteles ca face poze de 5 Mb nu de 20 Mb,iar fotografiile care sunt pana la urm realizate la rezolutie mai mare cica nu se pot vedea pe ecarn, doar pe un Pc.
Sunt adevarate aceste lucruri? si daca mai stti si alte aspecte interesante despre acest telefon va rog sa ma informati si pe mine!

1 răspuns:
| 5yr0Kk a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii MP nu MB...
Nu sunt adevărate telefonul face la rezolutia aceea de 20 sau cat sif ei.dar fii atent, nu neapărat rezolutia face o camera bună, de exemplu acum cam pe orice găsești 5/8 MP dar nu fac pozele la care te aștepti de ce? pentru ca poate este un senzor mai de proasta calitate sau lentilele nu sunt dintre cele mai bune sau mai poate fi si softul
Pe lumia 930 este o camera superba..sincer nu stiu ce ai putea vrea mai mult de la o cameră de telefon. Daca ai ocazia ia-l, nu vei fi dezamăgit chiar daca unii zic ca Windows in jos ca Windows in sus.Eu am trecut de la Android si nu m-as mai întoarce înapoi decât poate pentru Project Ara(cauta si tu pe Google ca mi-i lene să scriu)