| Daryuscool a întrebat:

Ok! Am un telefon nou aparut... Orange zilo se numeste si are wifi ....acasa am router cu wifi de la clic-net si desigur ii parolat si cand dau din telefonul meu la scanare, gaseste semnalul routerului meu si scriu parola... si totusi nu am interent... DE CEEE!?

4 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

Nu exista Orange zilo poate Orange zali

| nebunaticu91 a răspuns (pentru andreisandu28):

Mai informeaza-te ca zilo e lansat dar nue bun de nimic

| Daryuscool explică (pentru andreisandu28):

Prost prost, documenteazatee!

| UndeadEnigma a răspuns:

E probabil de la router. E posibil ca cablul de la internet care il ai bagat in el sa nu aiba internet. Vezi daca iti merge pe alt dispozitiv.