| Prada26Tulcea a întrebat:

ORANGE YUMO-Problema e in felul urmator,l-am cumparat din Orange Shop Tulcea,il inchid/aprind dar nu am sunetul specific, stiti voi...suntetul acela la aprindere sau inchidere, l-am root-at si am vazut ca fisierul ogg responsabil cu sunetul exista insa nu...merge,nu se aude, de ce?

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Inseamna ca nu il lanseaza corespunzator, incearca sa ii faci un unroot sa vezi daca isi revine, sau foloseste alt rom, ca tot l-ai rootat acum.

| Prada26Tulcea explică (pentru denyemy):

Pei de aia l-am rootat, sa il pot pune in alte foldere, nici inainte de root nu se auzea sunetul de pornire/oprire.Cum sa pun alt room daca e nou nout laughing.Mda, mersi oricum...nu esti in tema