| alexsaxx2323 a întrebat:

Părere galaxy s6 edge?
Sunt modele care își fac treaba ok desi sunt ieșite în 2015?
Multumesc

8 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Da,eu zic ca merita. Daca ai un buget in limita aia este ok, dar bateria (si asta poate sa ti-o confirme oricine) este proasta si se incalzeste repede. Daca ai bani suficienti zic sa mergi pe S7 Edge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un display comparativ cu flagshipurile recente
insa dezamageste foarte mult cu bateria.

| Țoglă a răspuns:

Îți recomand s7.
La s6 s-au oprit de mult actualizările de soft. Nu e mare diferență de preț.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Țoglă):

De parca S7 mai primeste laughing)

| Țoglă a răspuns (pentru Bogdan70001):

Ultima actualizare a apărut în februarie 2019 la s7

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Țoglă):

Da,update-ul de securitate din februarie laughing) Inafara de asta nimic pentru el.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Da, sunt ok. Desi, eu as zice sa pui 150 lei in plus sa iei S7.

| TheTom7 a răspuns:

Incearca totusi sa mai pui ceva sa iei un s7. e lucrat mai bine, nu mai agata marginile telefonului, nu o sa mai ai probleme ca atingi aiurea marginea, bateria este ceva mai ok si cea mai buna chestie, ai Android 8, e mult mai sigur si mai ok ca 7 si parerea mea arata mai bine ca 9. 9 e facut pentru s10, am avut s8 si erau cam deranjante unele chestii, pe s10 sunt ok.