| DeeaCarmen a întrebat:

Pe Android, nu imi place functia de a trimite anumite fisiere din telefon catre cineva prin diverse aplicatii (exemplu Facebook messenger, whats app) / Niciodata nu imi retine aplicatiile folosite cel mai des sau contactele folosite mai des.
Exista vreo aplicatie care sa inlocuiasca?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Depinde de dezvoltator, nu de Android. Eu, pe telefoanele Samsung, am observat sa mi se pastreaza o astfel de ordine; poate ar trebui sa faci update de sistem.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ce zici de SHAREit?, are 37.06 MB.