| iolkop777 a întrebat:

Pot avea dezavantaje daca imi cumpar un telefon de pe intrenet?

Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

Ma indoiesc, pentru ca eMAG au acel serviciu cu deschiderea coletului, inainte de a plati.Si in caz ca nici asa nu reusesti sa depistezi problema, poti sa returnezi produsul si sa primesti banii inapoi.

6 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Daca cumperi de pe site-uri serioase (eMAG, altex ) poti schimba telefonul daca nu iti convine ceva, insa pe site-uri gen okazii, poti sa iti iei si unele tepe.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru marius577):

Poti sa iti iei tepe mult mai mari daca cumperi de pe site-ul Emag, decat daca cumperi de pe alte site-uri, mai necunoscute.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru marius577):

Nu prea cred ca iti mai iei banii inapoi

| marius577 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Ma indoiesc, pentru ca eMAG au acel serviciu cu deschiderea coletului, inainte de a plati.Si in caz ca nici asa nu reusesti sa depistezi problema, poti sa returnezi produsul si sa primesti banii inapoi.

| Akihito a răspuns:

Daca il cumperi de pe un site oficial, chiar daca e deteriorat poate fi schimbat, dar daca e luat de pe alte site-uri (neoficiale) nu stiu daca poate fi schimbat.

| Seby90 a răspuns (pentru Akihito):

Poti sa dai exemple de site neoficial te rog? Sunteti analfabeti rau.

Da siteurile mari, nu isi permit sa tepuiasca, pe cand cele mici "cu furaciuni" dau tepe de zile mari.

Succes, avantaje? Da stai cu scula in sus pe canapea si astepti sa iti vina telefonul, si asa de altfel inutil, acasa.

| Danyel1PT a răspuns:

Da