| BencheaAdelin a întrebat:

Pot sa imi bag internet pe telefon prin cablu de date.

6 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

Ti se pare normala intrebarea ta? pe Nokia 3310 nu poti. Daca ai un smartphone e posibil sa poti, depinde ce telefon ai. Daca in momentul in care bagi cablul de date ai optiunea internet pass-through, trebuie sa o selectezi.
Uite un telefon care poate http://telefon-performant.blogspot.ro/2013/02/samsung-i9100-galaxy-s2.html

| BencheaAdelin explică (pentru JordanMichael):

Cine crezi ca mai are rabla aia!

| JordanMichael a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Eram ironic...deoarece tu nu ai precizat ce telefon ai.

| Agenta004 a răspuns:

Da, poti. Prin optiunea "Tethering si hotspotul portabil" te poti conecta la wi-fi prin telefon si poti transmite net pc-ului si invers happy

| Agenta004 a răspuns:

Optiunea "Tethering si hotspotul portabil" o gasesti in meniul setari happy

| StoicaBogdanDaniel a răspuns:

Nu, nici vorba de asa ceva!