| heichouismahusbando a întrebat:

Pot sa vadă aia de la service-urile pt telefoane istoricul si tot ce am avut in telefon? laughing straight face. am Allview a5 dar nu se mai aprinde din cauza bateriei.. deci,s-ar putea sa fie resetat telefonul si sa nu vadă nimic,nu? laughing
Mersi oricum, fundă ^-^

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete na, crezi ca esti singurul care are pornaciuni in telefon... la cate vad aia

| Clorox a răspuns:

Stai calm, toti avem istoricul mai deochiat! Nu cred ca se uita ei, ei iti vor doar banii si vor sa scape mai repede de tine!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca utilizezi google, atunci stergi istoricul de pe calculator si este specificat acolo sa se sterge istoricul de pe toate dispozitivele... Bineinteles ca trebuie sa ai si un cont google conectat la PC si telefon...
Daca nu ai google, atunci ai ghinion.

Răspuns utilizator avertizat
| AKARA0 a răspuns:

De ce sa se uite
Nu este frumos sa-ti intre in viata ta personala.
Dar in orice caz daca nu se aprinde vad ei ce fac acolo.

| IoanaIonuca a răspuns:

Daca nu se aprinde, nu stiu cum ar putea sa vada ei istoricul tau. Si daca ti-l reseteaza, se sterge tot.

| heichouismahusbando explică:

laughing nu-mi pasa daca vad aia (asa de mult) dar daca vad ai mei am belit-o laughing mersi tuturor

| anonim_4396 a răspuns (pentru heichouismahusbando):

Poti sa o belesti si daca nu vad parintii, nu vad cu ce te-ar incurca laughing