| AnOnImUl321123 a întrebat:

Raspundeti repedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ce telefon cu touchscreen si cu android sa imi iau? Luna viitoare (23 iulie) e ziua mea, voi face cel putin 500 de lei (SPER) si + inca 60 de lei stransi si ce imi mai dau parinti voi face eu de un telefon. Ce telefon mi-ar fi bun? Sa ma si tina? Nu imi veniti si Samsung galaxy s3, 4,5 sau Iphone sau din astea ca is ff scumpe si oricum nu vreau asa telefoane ca nu imi plac. Ceva gen Alview, dar care alview? Si sa nu fie cu abonament sau asa, pret normal. Dati-mi un link cu telefonul si primiti FUNDA :*

7 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Lumia 520

| Happyjump a răspuns:

Atunci e si ziua mea, mai e ceva timp pana atunci nu te grăbi. Poti sa iti iei Nokia lumia, Samsung galaxy s2, goclever, Sony xperia sper carte-am ajutat happy

| AlexL28 a răspuns:

Mai

incet

ca

mai

e

pana

la

ziua

ta

oricum, uite unul perfect pentru nevoile tale
http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-l70-d320-white-l/

Răspuns utilizator avertizat
| DariaHàhaa a răspuns:

Pai eu am un Samsung galaxy S3. Dar eu ti-as recomanda un Samsung galaxy S3 mini. Este bun si cred ca e la pretul de aproximativ 680 lei.

| Bogdan_Dulceanu_1996 a răspuns:

Cu 600 de lei iti iei un Samsung Galaxy s2 happy