| paulmicutz a întrebat:

Recent am achizitionat un Samsung galaxy s5 si am o nelamurire in legatura cu bateria, daca mai trebuie formatata, si daca nu trebuie pur si simplu telefonul la incarcat si cand s-a terminat gata il iau si il pot folosi din nou?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu trebuie.Il incarci intotdeauna cand e pe la 20%.

| Cătălin11 a răspuns:

Scrie totul in manualul lui de utilizare. si in plus telefoanele cu bateriie pe baza de Li-Ion nu mai trebuie formatata bateria. Asta scrie in tot internetul.

| SinonZul a răspuns:

As zice ca gasesti aceste informatii in manualele primite cu telefonul...