| CattanyMihai778 a întrebat:

Recomandare de cel mai ieftin smartfone la care tine bateria mult?

22 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te intereseaza DOAR sa tina bateria, ia frumos unul de asta non-smart, la vreo 150-200 RON maxim. Altfel...https://www.pcgarage.ro/......-sky-blue/

| gabicoo a răspuns:

Nokia pe benzină!

| Lukasssz a răspuns:

Un Nokia din ala pe butoane, l-am aruncat eu de vreo 5 ori de la etajul 7 si nu a patit nimic.

| aditimus a răspuns:

P30 Lite

| MValentin a răspuns:

Spune-mi un buget si te-as putea ajuta

| CattanyMihai778 explică (pentru MValentin):

Cel mai ieftin

| MValentin a răspuns (pentru CattanyMihai778):

Te-ar interesa second hand?

| Wr3nch a răspuns (pentru CattanyMihai778):

Iati un ihunt cu baterie de 10000 si te tine de te doare capul.

| CattanyMihai778 explică (pentru Wr3nch):

Am spus ca vreau smartfone pentru net ieftin cu baterie sa tina mult, daca st un model spune...

| Wr3nch a răspuns (pentru CattanyMihai778):

La cat vrei sa dai mai bine ma abtinlaughing))

| CattanyMihai778 explică (pentru Wr3nch):

Da am spus de la inceput cel mai ieftin nu-i nimic amuzant, nu trebuia sa te bagi in cazul asta in discutie

| UserRo10 a răspuns (pentru Wr3nch):

Crapa repede. Nu recomand nimic de la Ihunt sau orice brand chinezesc ce promite multe la pret mic

| Wr3nch a răspuns (pentru UserRo10):

Apoi n ute supara man el vrea si baterie, si calitate si sub 500 de lei (deja categoria pocnitoare).

| CattanyMihai778 explică (pentru Wr3nch):

Unde am scris ca vreau calitate poa sa fie si sub 400 de lei daca are bateria buna, tu nu ai ce vorbi

| MValentin a răspuns:

1. Iti recomand daca iti iei, sa iti iei un telefon bun.
Uite aici: https://www.samsung.com/......wveue/buy/
Noi e 700 de lei, iar daca cauti second hand il poti lua chiar la 400-500.
Are 5000mah si eu am 3000mah pe note 9, aproape dublu si ma tine bateria chiar okay, si ala are aproape dublu si e si ieftin

| CattanyMihai778 explică (pentru MValentin):

Ce imi recomanzi tu e scump am spus ca nu vreau scump.
exista si xiaomi redmi 9 la 400ron cu 5000mah NOU, sti cumva la xiaomi 9 redmi e bateria detasabila?

| MValentin a răspuns (pentru CattanyMihai778):

Xiaomi da, merita vad ca are specificații bune, dar am zis sa aleg ceva cunoscut. Nu, niciun telefon dupa 2016 nu mai are baterie detasabila

| CattanyMihai778 explică (pentru MValentin):

Si daca se intampla ca un telefon fara baterie detasabila sa nu mai incarce ca la inceput in cazul asta se poate face ceva?
(daca ii trece garantia)adica nu se poate schimba la service bateria?

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Eu am avut Huawei y2019, iar acum am Huawei y2018, pentru că ecranul este de o rezoluție mai clară. happy Bugetul ar fi undeva la aproximativ 500, de Ron, dar sunt foarte mulțumit de acest telefon și recomand. Ai vrea mai ieftin? Caută pe Olx.ro, găsești ce vrei și la ce preț vrei în bara de căutări. big grin Funda? big grin

| CattanyMihai778 explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Nu am zis ca vreau ceva ce nu se gasesti sau sh-olx, iar noi pe olx sunt la pret aprox de magazin

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Nu există.

| Mlarisa58 a răspuns:

Motorola, fac telefoane bune, destul de ieftine și bateria te ține cam o zi întreagă dacă stai non stop pe el.