| Andrei277 a întrebat:

S-ar merita sa dau la schimb un iphone 6s 64 gb pe un iphone 7 32 gb si o mica diferenta pe acolo laughing? avand in vedere ca iphone 7 nu are mufa de casti ~!

5 răspunsuri:
| alexkapitany25 a răspuns:

Da. iphone are casti far fir! le conectezi la el. cred ca daca il cumperi nou in cutie iti da si adaptor

| HIRIIX18 a răspuns (pentru alexkapitany25):

A zis ca face schimb nu ca il ia nou

| alexkapitany25 a răspuns (pentru HIRIIX18):

Da. dar presupun ca are si cutia la el... deci ar trebui sa aive adaptorul

| HIRIIX18 a răspuns:

Iphone 6 si iphone 7 sunt cam la fel... deci nu face (iphone 7 face un sunet enervant cand se incalzeste)