| Kapadona a întrebat:

S9 Plus are inflarosu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefoane cu „inflarosu" nu mai exista de mult.

| Wr3nch a răspuns:

Pentru toti cei ''amuzanti'' o gramada de smartphone-uri au infrarosu ca sa poti folosii aplicatii de telecomanda. Din pacate pe S9 si S9 Plus nu e prezent dar sunt modele de la alte companii cum sunt Xiaomi sau Huawei unde e prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui intrebarea asta in urma cu 12-13 ani laughing acum avem NFC, Bluetooth, partajare prin hotspot.

| gothicbat a răspuns:

Da, și "luminiță" d-aia care se lipește pe el și licărește cu 30 de sec. înainte de a fi apelat.