| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu o rugaminte la cine are Huawei Ascend P6 sa imi zica cum se comporta telefonul ce poate sa faca telefonul etc. daca isi merita bani cum se descurca la jocuri, poze, bateria etc

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Eu am Ascend mate desi ascend p6 are performante foarte mari. Procesor Quad-Core si 2GB de ram plus chipsetul video care se prezinta impecabil deci este foarte bun nu am nimic de reprosat se misca extrem de repede tasking-ul la fel aplicatii nu mai spun deci e un telefon super si ca baterie conteaza sa nu ai nimic deschis in task-maganer atat si te tine destul de mult dar in uzura sa zicem vreo 6 ore pe wi-fi net etc vreo 40 de ore in playback la muzica deci e foarte ok telefonul subtire elegant fiabil funda?