| sebastian1979 a întrebat:

Ce parere sau cum credeti ca va fi noul iphone 6. Sa ma grabesc sa achizitionez iphon 5s sau sa il astept pe iphone6?

4 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Buna, mai bine astepti sa apara IPhone 6. Se zice ca ecranul o sa faca toti bani, Apple schimba sticla Gorilla Glass cu ecranul de safir.Va fi putin mai scump ca IPhone 5S dar eu zic ca merita

| hp8510p a răspuns (pentru Zdog):

laughing) de unde ai scos minciunile astea?

| Zdog a răspuns (pentru hp8510p):

De pe net, uitate si vezi

| hp8510p a răspuns (pentru Zdog):

"De pe net"...pe net sunt numai prostii.Sunt zvonuri inventate de oameni.Asa se vorbea si de 5s ca va avea rezolutia ecranului 2560x1600 si nici macar HD nu il are.Se zicea ca camera va avea 13 sau 16 megapixeli si are de 8.Nu mai crede tot ce citesti pe net.Nimeni nu va sti cum va fi telefonul pana nu va fi lansat.Cei care lucreaza pentru Apple nu au voie sa zica nimic pentru ca fac puscarie dupa aceea asa cum a facut parintii unui copil care lucrau pentru HTC...cu cateva zile inainte de lansarea noului HTC One a aparut un videoclip pe Youtube cu baiatul ala si cu noul telefon care nu fusese lansat.Acum parintii lui fac puscarie din cauza asta