| Earthroot a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun telefon la ora actuala? Dar cand va aparea noul Iphone6, credeti ca va ridica acesta stacheta putin si mai sus?

6 răspunsuri:
| Earthroot explică:

Eu am auzit ca la ora actuala Htc one ar fi cel mai bun telefon...

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Samsung Galaxy S4.Din urma vine NEC, si Iphone

| IJustLoveHorses a răspuns:

La ora actuala, cele mai bune telefoane sunt:
La Android: Samsung galaxy s4
La iOs : Iphone 5
Din lume : Samsung galaxy s4
Cand va aparea iphone 6, nu cred ca va ridica...mai ales, pentru ca Steve Jobs a murit, nici nu cred ca va exista Iphone 6

| Andrei1099 a răspuns (pentru IJustLoveHorses):

Ba eu cred ca va aprea si Iphone 6, ca doar daca a murit el nu inseamna ca a murit si Apple. Si deja iphone 6 e brevetat, a avut grija sa faca modele in avans inainte de a mui happy.

| TheRook a răspuns:

Zic toti iphone si Samsung galaxy S4 dar nu sunt cele mai bune mai e foarte putin si va aparea NOTE3 CARE E CU SIGURANTA CEL MAI BUN din toate punctele e vedere

| XTS80 a răspuns:

HTC One x e cel mai bun telefon la moment