| mihay198722 a întrebat:

Sal TPU, ajutati-ma va rog frumos sa inteleg si eu de ce nu imi mai incarca telefonul in orice priza il bag? incarcatorul e nou si e bun, si mentionez ca nici la ceilalti membrii ai familiei nu ne incarca telefoanele...prizele sunt bune, le-am verificat cu creionul si am bagat si alte aparate electrice si merg, ce ar putea fi? dau funda.multumesc mult

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si atunci, de unde stii ca este bun?

| mihay198722 explică (pentru neutrino):

Pai incarcatorul meu e bun, daca nu imi incarca doar mie intelegeam ca e o problema cu incarcatorul meu, dar toti avem telefoane diferite cu incarcatoare diferite si la toti nu ne incarca in nici o priza

| LTAA a răspuns:

Încărcătorul este de foarte proastă calitate dacă face așa!

| mihay198722 explică (pentru LTAA):

Ce nu intelegeti?/am zis ca nu doar la mine face asa ceva.la nici unu din casa nu ne incarca telefoanele, toti avem tel diferite si incarcatoare diferite...