| d3javw a întrebat:

Sal TPU, cu ce pot curata ecranu telefonului,am niste praf sau ceva intarit pe ecran, am folie, am incercat cu acea batista primita la folie dar nu se duce.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vad ca un idiot ti-a spus de diluant. Sa nu faci asa ceva! Vezi ca exista solutia speciala pentru ecrane sau cea pentru ochelari.

| Seby90 a răspuns:

Solutie de geamuri, era logic nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca este PE ecran? Tata a desfacut ecranul unui telefon si l-a sters in interior, pe cealalta parte. Dupa aceea s-a vazut foarte bine.

| d3javw explică (pentru anonim_4396):

Am telefonul de 3 zile.nu cred ca a intrat praf subt ecran

| anonim_4396 a răspuns (pentru d3javw):

Nu se stie.

| danciu98 a răspuns:

cu diluant de vopsea