| Ardei87 a întrebat:

Sall.Am un Iphone 3GS si are mult praf sub ecran. Unde il pot duce si cam cat m-ar face? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Te duci în orice magazin, Orange, Vodafone, Cosmote şi ţi-l schimbă acolo.
Costă maxim 80 de lei.
Eu îţi recomand să schimbi display-ul, nu doar să ţi-l curăţe deoarece ai mai multă siguranţă pentru un timp mai îndelungat.
: )

2 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, e in Castani(la Big) o Ghereta unde schimba display-uri, sau eventual iti curata ecranul(cred ca ar fi mai ieftin).Dar e mai bine cum a spus Maria!

| Maria112 a răspuns:

Pai in orice magazin Orange, Vodafone, Cosmote etc. Acolo iti pot schimba ecranul. Este cam intre 100-500 ron. Depinde in ce oras te aflii. Funda?