| ivansimona97 a întrebat:

Sall! Am achizitionat de curand un cititor de card...microSD.La inceput a functionat perfect dar azi.pur si simplu cand il bag in PC imi zice formatare. intr-adevar l-am formatat dar dupa ce se termina formatarea, o ia de la inceput mereu si mereu..mam gandit ca nu imi mai merge cititorul de card ..asa ca am introdus cardul in telefon si 5-10 ori poate si poate va merge...dar nu-l recunoaste dar azi de dimineata mergea perfect ce s-a intamplat? va rog raspuns urgent.

2 răspunsuri:
| anastasiatya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la o agentie de telefonie (ex: Orange Vodafone )

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Incearca sa- formatezi direct din telefon sau de pe un alt calculator.Din telefon trebuie sa mergi undeva la stare memorie si cartela memorie iar apoi cauti formatare...