| LeX28 a întrebat:

Sall am o intrebare mi-am dat un reset la iPhone 2g si imi cere acum sa-l activez dar nu stiu cum cine ma ajuta dau funda

Răspuns Câştigător
| Barbu_Vlad_1996 a răspuns:

Am avut si eu la fel pe un 3GS, nu ai cum sa il faci tu singur.Eu am fost la service si mi-au cerut 50 de ron sa il fac.Ideea e ca trebuie activat telefonul cu sim-ul (cartela) retelei din care facea parte initial. Cu 50 de ron il faci stai linistit sau poate in oras la tine gasesti chiar mai ieftin. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

1 răspuns: