| 8Anonimul8 a întrebat:

Sall am un telefon si cand vrau sa il aprind imi apare marca telefonului si mi se restarteaza intruna pana i se termina bateria.Ce are ce as putea sa-i fac?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai resoftat la service.

| antimulte a răspuns:

E cu android banuiesc. Inseamna ca ti s-a defectat ceva pe la sistem, incearca sa ii dai o resetare generala, il aprinzi din butonul home+volume up+power. Daca nu reusesti, trebuie resoftat la un service, costa 20-30 de lei.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca e cu android exista o solutie, daca vrei sa stii cum se face, lasa un raspuns cu ce marca si ce model de telefon este la comentariul meu si iti spun cum.

| 8Anonimul8 explică (pentru AlexElektro1987):

Da e android uite marca Samsung SGH F480V

| GrigoRee94 a răspuns (pentru 8Anonimul8):

Telefonul asta nu are android in primul rand si in al doilea rand, dul la service sa ti-l faca ca acasa nu ai cum sa ti-l faci!

| sori88 a răspuns:

Hard reset