| Daniy14 a întrebat:

Sall as vrea sa-mi iau un Samsung Galaxy A5 este bun? mie imi plac telefoanele mari

Răspuns Câştigător
| JohnJames a răspuns:

In principiu un telefon bun este acela care are minim 2GB memorie RAM, un procesor octa-core si o camera foto bunicica. Samsung Galaxy A5 sta bine la capitolul procesor. La aceeasi bani cred ca poti sa iti iei un Samsung Galaxy S4 care mi se pare mai bun la toate fata de A5, doar la camera secundara are 2 Mp, in schimb A5-ul are 5 mp. Personal mi-as lua un S4. Oricum ai cerut o parere despre A5, nu despre S4. Deci da, este bun, 2 gb ram, quad core...raportul calitate-pret mi se pare in regula, bateria este ok...

Cel mai bine click aici : http://www.emag.ro/......DG0W3MBBM/ si deruleaza in jos de tot si urmareste review-urile. Vezi parerile celor care si l-au cumparat. Sper ca ti-am fost de folos.

| Daniy14 explică (pentru JohnJames):

Da m-am gandit si la s4 da nu-mi prea place cum arata mie imi plac alea mai dreptughiularehappysi mari sa stia ca ai ceva in manalaughing

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ala imi cumpar si eu, varianta dual sim gold, am avut multe prezentarii, isi recomand http://www.buhnici.ro/2015/03/23/video-samsung-galaxy-a5-review/

| J0B0MAT a răspuns:

Da, e un telefon bun.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Este bun din punct de vedere al componentelor. Si are si un aspect misto.