| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum ar arata mai frumos iphone 4/4S pentru un baiat, alb sau negru?, nu ma pot decide ca amndoua culorile sunt frumoasebig grin. funda

9 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Eu am avut si pe alb si pe negru momentan il am doar pe cel alb. Pe cel negru se vad zgariaturile mai usor dar ecranul pare mai mare toata fata telefonului e negru complet si nu vezi unde e display-ul si unde e carcasa. Si alb si negru sunt culori unisex deci depinde de gusturi. Oricum doar asa ca chestie o zic... la second hand iphone-uri albe se vand mai scump ca cele negre.

Răspuns utilizator avertizat
| Rush a răspuns:

Negru arata mai frumos.

| katalinu26 a răspuns:

Negru, da impresia ca este display-ul mai mare si este mai frumos, parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| katalinu26 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu neaparat asta, dar e mai frumos si lasa si o unda de "mai subtire" decat albul, crede-ma

| katalinu26 a răspuns:

Si desigur 4s