| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cum il pot convinge pe tata sa vand Sony ericssonu xperia arc s si sa imi ia iphone 4? m-l-am luat pe 3 ca mama si tata nu vroiau iphone si mi-au luat android si am inceput sa am lag in jocuri si probleme cu touchu crying. Vreau Iphone

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

După câte ştiu eu, nici iPhone-ul nu-i grozav la jocuri; mai bun este Ericsson-ul ( respectiv Androidul ) la acest capitol.

De convins, va fi GREU să-i convingi, mai ales că ţi-au luat telefonul recent şi e un telefon BUN.

| adrianbestboy98 explică (pentru bursuc001):

Daca e cel mai bun androidu la capitol,atunci de ce nu imi pot baga:The amazing Spider-Man, The dark knight rises, Gamgstar, Nova 3, MC, Gta 3, Fifa,si mai sunt jocuri care nu merg, iphonu ii bag un joc, se instaleaza si nu mai trebuie sa descarc rahaturi din alea ca la android, mereu se blocheaza, ba se intrerupe netu(chiar daca el merge)

| bursuc001 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Depinde de unde le descarci/instalezi şi cum sunt făcute setările - oricum, era părerea mea personală ( încă nu am avut timp să caut o "comparaţie" făcută pe site-uri de specialitate )...

| michelia a răspuns:

Stringi si tu niste bani, iei note bune si le arati ca meriti happy

| adrianbestboy98 explică (pentru michelia):

Lasa..pastrez ericssonu