| Bv_Andrey_1977 a întrebat:

Sall lume...as vrea sa-mi iau un Apple iphone 4s.Eu nu stiu ce android are si am vrut sa va intreb pe voi.Sau daca nu, ce Apple iphone imi recomandati in afara de 5.Va multumes!

A daa si funda!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Nu are android are iOS 6. Si daca il cumperi, cand apare iphone 5S poti updata linistit si la iOS 7 de pe iphone 4s si o sa se miste bine. Asta e foarte bine la Apple ca beneficiezi de update-uri ale sistemelor de operare care sunt optimizate si pentru dispozitivele mai vechi.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefoanele Apple iPhone NU au Android!
Ele au sistem de operare iOS.

Toate cele bune.

| Flynn2001 a răspuns:

Nu are android! Are ios! Funda?

| Flynn2001 a răspuns:

Poți sa îți iei iPad!