| SoRyNeScku a întrebat:

Salutare lume!
De curand am pus aici intrebari despre un viitor PC, pe care l-am si cumparat.
Acum vreau sa va intreb:
Ce telefon imi recomandati ( fara Apple iPhone )?
HTC, ce spuneti, ce model?

11 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,personal imi place HTC one x/s dar de asemenea si Samsung s3happy acum ramane la alegerea ta pe care il dorestihappy

| SoRyNeScku explică (pentru Niiiicu):

Sa zicem ca merg pe HTC, dar are o cunostina si difuzorul lasa de dorit. Se aude foarteeee! deci foarteee! incet.

| Niiiicu a răspuns (pentru SoRyNeScku):

Sigur,mie imi plac ambele modele. ps:un amic are s3 si nu are nicun fel de problema cu elwinkingwhistling

| SoRyNeScku explică (pentru Niiiicu):

Si. cam cat ar fi un s3 la liber?

| Niiiicu a răspuns (pentru SoRyNeScku):

Cel mai ieftin este la aproximativ 18 milioanehappy

| SoRyNeScku explică (pentru Niiiicu):

Destul de scump, de un S2 ce zici sau HTC ONE x?

| Niiiicu a răspuns (pentru SoRyNeScku):

Pai galaxy s2 este cam 13-14 milioane si sincer chiar este foarte bun, ma refer la o utitlizare zilnica este placut si usor de folosit, dar exista o problema si anume faptul ca a aparut s4 iar multe dintre chestiile care vor aparea e posibil sa ruleze ceva mai greu pe un s2happy

| helooooo a răspuns:

HTC One X 16 GB

| Niiiicu a răspuns (pentru helooooo):

E meserias si asta dar din pacate e 20 milioanesad