| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,s-a lansat gta VC pe android si ios? ca un prost tot zice ca il are si ca merge si pe telefonul meu(nu sunt langa el sa ma conving ca e adevarat), dar eu am cautat in google play si nu a gasit decat gta 3

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da, s-a lansat azi pe 6 decembrie 2012 si costa 4, 99$ pe IOS si pe Android. Eu l-am gasit in App Store.
Bafta!

| adrianbestboy98 explică (pentru neluL):

Eu nu am gasit nimic in google play, da-mi si mie linkul

| neluL a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Eu ti-am zis ca l-am gasit in App Store (nu am cautat in PLAY) Pentru Android scrie (TBC) adica nu a fost stabilită încă data de lansare. Uite aici http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_Vice_City (in dreapta sub poza)

| adrianbestboy98 explică (pentru neluL):

Pe app store e numai pentru ipad, asta e astept si pentru android

| neluL a răspuns (pentru adrianbestboy98):

DA! Pentru Android nu a iesit! Am mentionat mai sus.La primul raspuns am mentionat costul jocului la ambele variante.