| nicusor222 a întrebat:

Sall.T.P.U.Azi am activat o extraoptiune la COSMOTE (trafic de date 3G) ca am zis ca pot vedea video-clipuri pe youtube.Dar nu merggggggggg si sa specific ca telefonul nu are 3G dar eu am avut si o cartela Vodafone tot cu trfic si au mers super.Ce sa fac? Funda happy

Răspuns Câştigător
| SuciuFlo a răspuns:

Atunci e de la cartela..sincer nu stiu cum sa o rezolvi, dar poti sa mergi la un operator.

2 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Tot pe telefonul ala?

| nicusor222 explică (pentru SuciuFlo):

Da... pe acelasi telefon.

| SuciuFlo a răspuns (pentru nicusor222):

Atunci e de la cartela..sincer nu stiu cum sa o rezolvi, dar poti sa mergi la un operator.