| Drami a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am resetat tableta AX4NANO deoarece mergea foarte greu si acum nu mai pot face cont pe magazin play.Nu stiu de ce. Orice adresa de mail trec zice ca este indisponibila si daca vreau sa ma conectez cu alt cont zice mereu ca nu s-a putut conecta.Nu stiu ce sa fac.Ajutor!
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Foloseste contul pe care il aveai inainte, dooh!

| Tarabostes a răspuns:

Ai pornit internetul? Conecteaza-te pe calculator si vezi daca iti aduci aminte parola. Incearca sa iti faci un cont nou pe pc si sa te conectezi pe tableta, dar n-are cum sa nu iti mearga cel vechi daca stii parola si pornesti internetul.